Przestrzeń dla Twojego biznesu

Nowoczesne biurowce

PGK Centrum to wyjątkowe miejsce na biznesowej mapie Poznania. Nowoczesne, połączone ze sobą wieżowce, na stałe górujące nad północno-zachodnią częścią miasta oferują ponad 19.500 m2 adoptowalnej powierzchni biurowej o wysokim standardzie, oraz dogodną infrastrukturę dla funkcjonowania nawet najbardziej wymagającego biznesu.

Poznaj nasz obiekt

Świat biznesu

Wyjątkowe usytuowanie w pobliżu lotniska obsługującego międzynarodowy ruch w takich kierunkach jak Monachium, Frankfurt, Kopenhaga czy Londyn, oraz bezpośrednie połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Kluczowe atuty, które od lat przyciągają do PGK Centrum uznane firmy krajowe i międzynarodowe, dla których lokalizacja jest szczególnie istotna.

Nasi najemcy

Naszym najemcom oferujemy nowoczesne i elastycznie zaaranżowane przestrzenie biurowe oraz szereg udogodnień dla pracowników, poprawiających komfort pracy i zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

ikona

Możliwość elastycznej aranżacji i wykończenia przestrzeni pod klienta

ikona

420 miejsc parkingowych dla samochodów oraz ponad 100 miejsc parkingowych dla rowerzystów

ikona

24 godzinna ochrona i system kontroli dostępu do przestrzeni biurowych i technicznych

ikona

Nowoczesna kantyna na ponad 120 osób z osobną salką konferencyjną VIP

PGK Centrum I

Budynek biurowy klasy A, o 13 kondygnacjach naziemnych, o łącznej powierzchni 9500 m.kw., z czego 8000 m.kw. to powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Pobierz kartę obiektu Zobacz ofertę wolnych przestrzeni

PGK Centrum II

Budynek biurowy klasy A, o 12 kondygnacjach nadziemnych i 3 kondygnacjach garażowych podziemnych. Powierzchnia użytkowa to 14500 m.kw., w tym 8 700 m.kw. powierzchni biurowych.

Pobierz kartę obiektu Zobacz ofertę wolnych przestrzeni

PGK Centrum III

Budynek biurowy klasy B + o dwóch kondygnacjach naziemnych i z częściowym podpiwniczeniem o łącznej powierzchni 3060 m.kw, z których 2840 m.kw to powierzchnie biurowe do wynajęcia.

Pobierz kartę obiektu Zobacz ofertę wolnych przestrzeni

Nasi najemcy

Nasze obiekty to przestrzeń biurowa wielu polskich i europejskich firm. Zobacz kto zaufał nam do tej pory.

Wynajem powierzchni

Jeśli szukasz wyjątkowej przestrzeni dla firmy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przed jednego z naszych zaufanych pośredników.

Formularz zapytania

Nasi pośrednicy

Współpracujemy z pośrednikami nieruchomości, którzy chętnie wyszukaja dla Państwa najbardziej atrakcyjnej powierzchni w naszych obiektach.

PGK Centrum to przestrzeń wspierająca sztukę

Wierzymy w synergię biznesu i sztuki. Dlatego w naszych przestrzeniach regularnie organizujemy ogólnodostępne wystawy i wernisaże sztuki. Od lat są one nieogłączną częścią naszej wyjątkowej atmosfery pracy, z czego jesteśmy dumni.

 • 
      PGK Centrum - wystawa Jesień 2016
 • 
      PGK Centrum - wystawa Jesień 2016
 • 
      PGK Centrum - wystawa Jesień 2016

Biznes w najlepszej formie

Wiemy, że lokalizacja biura jest równie istotna co jego standard. Dlatego kompleks biurowy PGK Centrum usytuowany jest w środkowo-zachodniej części Poznania, z bezpośrednim połączeniem z centrum miasta i węzłami komunikacyjnymi, czy też lotniskiem. Umożliwia to łatwy i szybki dojazd do wszystkich najważniejszych instytucji i obiektów miasta.

Kontakt

ul. Marcelińska 90

60-324 Poznań


Tel. 48 61 860 22 25

Tel. 48 61 860 22 21

Tel. 48 61 860 22 33


Fax 48 61 860 22 20


e-mail: biurowiec@pgk-centrum.pl

PGK Centrum